Meist

Kvaliteet tuntud brändidelt

Pakume tarbijatele väärtust nii elu väikeste kui ka suuremate hetkede tähistamiseks. 

Henkell Freixenet Eesti AS on maailma suurima rahvusvahelise vahuveinide kontserni Henkell Freixenet tütarettevõte Eestis.

Henkell Freixenet kontsern on edukas pereettevõte, mis on tegutsenud peaaegu 200 aastat. Olles juhtiv vahuveinitootja maailmas võib Henkell Freixenet uhkustada oma kvaliteedi ja töömeisterlikkuse väga kõrge standardi üle, seda kooskõlas asjatundlikkusega turu ja brändide tingimuste osas.

Henkell Freixenet grup eskpordib enam kui 150-sse riiki üle maailma. Iga kümnes vahuveiniklaas maailmas on meilt pärit!

Tänu kontserni kuuluvusele on Henkell Freixenet Eesti kaubavalikus esindatud lai valik tooteid erinevate Euroopa riikide tootjatelt: prosecco, cava, cremant, sekt jt vahuveinid. Samuti pakume erinevate riikide ja piirkondade veine, likööre ning kangeid ja alkoholivabu jooke.

Meie peamiseks ülesandeks on Henkell Freixenet selliste võtmebrändide arendamine ja turundamine Eesti turul nagu Mionetto, Freixenet, Henkell, Törley jt. Meie kaubad on esindatud jaekettides, spetsialiseeritud kauplustes ja HoReCa’s üle Eesti. Oma logistika ja usaldusväärsete partnerite abiga toimetame oma tooteid iga päev igasse Eestimaa nurka.

Henkell Freixenet kontsernis on üle maailma ligi 3500 töötajat. Kõigil neil on üks ühine omadus: meil on kirglik soov luua naudingut, võlu ja ehedat elurõõmu kogu maailmale. Oleme turuliider vahuveini alal. Ja me oleme hea meeskond.

Pakume seda vahusäralist hetke, et tähistada suuri ja väikeseid sündmusi teie elus. Ja seda sedasama sädelust kasvatame me ka oma töökeskkonnas.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.