Premius Bordeaux La Reserve

Premius Bordeaux La Reserve

Prantsusmaa

Brändi kohta

Kirjeldus

Viinamarjad koristatakse täisküpsena, viinamarjad eraldatakse kobaratest ja purustatakse seejärel õrnalt. Leotamine e makratsioon kestab kaks kuni kolm nädalat ja viiakse läbi erinevates vaatides kontrollitud temperatuuril, mis on kohandatud konkreetsele viinamarjasordile. Fermantatsioon toimub samuti kontrollitud temperatuuril ja erinevad sordid fermenteeritakse eraldi. Seejärel laagerdatakse seda tünnides 6–12 kuud.

Tooteinfo

Päritolu

Viinamarjad

, ,

Suurus

Aroom ja maitse

Premius punasel veinil on ilus ja särav vaarikavärv, millel on karmiinpunaseid vihjeid. Aroomis rafineeritud ja võimas, ühendades mustad puuviljad (murakas, mustikas, must ploom) röstitud nootidega (röstitud leib, kohv). Maitselt tõstab viinamarjade küpsust esile ilus tasakaal ja värske pehmete puuviljade puudutus. Tammised noodid on kenasti sisse segatud ja lisavad oma röstitud puudutustega venivale viimistlusele teatavat keerukust. Tammevaat 6-12 kuud.

Sobivus ja toidusoovitused

See vein on ideaalne aperitiiv, kuid sobib suurepäraselt ka punaste lihatoitude juurde vürtsikamate kastmetega, aga ka šokolaadiga magustoidud.

Serveerimine

Jahutatult, 16-18 °C

Veel tooteid