Solar Viejo Reserva

Solar Viejo Reserva

Rioja, Hispaania

Brändi kohta

Kirjeldus

Rioja Alavesa on külmade tuulte eest kaitstud, Sierra de Cantabria jalamil ja keskaegse erakordselt kaunis Laguardia külas on Solar Viejo veinitehased tootnud Rioja DO päritolunimetusega veine juba üle 75 aasta. Algne veinitehas asutati ühes Laguardia sümboolses mõisahoones. Just seal hakati valmistama esimest Solar Viejot, veinitehase kõige ikoonilisemat veini. Praegused rajatised, mis ehitati rohkem kui 30 aastat tagasi, asuvad linna läheduses ja säilitavad selle esimese kogemuse olemust. Viinamarjaistandused, mis integreerivad nõudliku maa väljendusrikkuse heasse veini, traditsiooniline tootmismeetod ja uute tehnoloogiate kasutuselevõtt, need on kolm sammast, millel Asub Solar Viejo veinitehas, mis on suurepärane näide Hispaania vanimale D.O.-le.

Tooteinfo

Päritolu

Viinamarjad

,

Alkoholisisaldus

Suurus

Aroom ja maitse

Värvuselt terrakota alatooniga granaatpunane. Aroomi esimesed noodid on tubakas ja vürtsid, eriti nelk, millega liituvad täidlased tumedate sügisviljade aroomid.
Maitse hea struktuuriga, intensiivne ja tasakaalustatud, keskmise happesuse ja ümarate meeldivate tanniinidega. Kauakestev peen järelmaitse, milles tuleb esile Rioja Tempranillo klassikaline lagritsamaitse.
Laagerdamine kokku 36 kuud vaadis ja pudelis, millest vähemalt 12 kuud ameerika ja prantsuse tamme vaatides, misjärel vein selitatakse ja filtreeritakse, viinhappega ei stabiliseerita ning villitakse.

Sobivus ja toidusoovitused

Röstitud veiseliha, lihahautis, kuivatatud juust, foie gras, mis iganes kohaliku lihakaupmehe käest :)

Serveerimine

Jahutatult, 16-18 °C

Veel tooteid

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.