Freixenet Sauvignon Blanc

Freixenet Sauvignon Blanc

Hispaania

Lae alla PDF Brändi kohta

Kirjeldus

Peale 150 aasta pikkust vahuveinide tootmist ja turustamist, Freixenet Prosecco ja Itaalia Rosé vahuveini edukat ja sädelevat turule toomist on ülemaailmselt tuntud kaubamärk Freixenet sisenenud ka vaiksete, kvaliteetsete Hispaania veinide segmenti. Hetkel on portfellis kolm klassikalist Hispaania veini.

Sauvignon Blanc on üks kõige enim kasvatatud viinamarjasorte maailmas. Ja seetõttu on sellel palju erinevaid nimesid ja sünonüüme. Freixenet Sauvignon Blanc on väga hea näide soojas kliimas kasvanud viinamarjast koos oma sordile omaste nüanssidega. Erinevates maades kasvatatud Sauvignon Blanc on küll väga erinev kuid marjale iseloomulikud põhiomadused on siiski samad.

 

Tooteinfo

Päritolu

Jääksuhkur

Alkoholisisaldus

Viinamarjad

Suurus

Aroom ja maitse

Heleda sidruni värvi. Intensiivne ja plahvatusohtlik aroom, puhtad troopilised puuvilijad. Küpsed litši ja ananass. Tsitruselised noodid ja värskelt niidetud rohi annavad veinile elegantsi. Kuiv maitse, värskendav vein, pika järelmaitsega milles domineerivad troopilised puuviljad.

Sobivus ja toidusoovitused

Vein sobib suurepäraselt kala, mereandide või riisiroogade kõrvale. Samuti on antud veini näol tegemist oivalise aperitiiviga. Suupisted, värsked juustud.

Serveerimine

Jahutatult, 6-8 °C

Tooteleht

Lae alla PDF

Veel tooteid

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.