Freixenet Prosecco DOC

Itaalia, Veneto

Lae alla PDF Brändi kohta

Kirjeldus

Maailmas tuntud bränd Freixenet on tulnud välja uue tootega- Freixenet Prosecco. Pika tootearenduse eesmärgiks on olnud ideaalse Prosecco loomine, mis ühendaks endas kõrgeima kvaliteedi ja silmipimestava ilu koosluse.
Valmistatud Veneto maakonna erinevates Prosecco alampiirkondades kasvanud Glera viinapuude marjadest. Freixenet Prosecco on visuaalselt sama eristusvõimeline kui on selle maitse.
Terved viinamarjakobaraid pressitakse õrnalt ja saadav mahl läbib aeglase jahutamisega kääritamisprotsessi, mis säilitab viinamarjade õrna aroomi ja värskuse.
Teine fermentatsioon ja autolüüs toimub kontrollitud temperatuuril surve all roostevabast terasest vaatides Charmat meetodil. Mõne nädala möödudes annavad mahla jäänud looduslikud suhkrud veinile värskuse, mahlakuse ja hõrgu maitse koos peene mulliga.

Tooteinfo

Päritolu

Viinamarjad

Jääksuhkur

Alkoholisisaldus

Suurus

, ,

Aroom ja maitse

Freixenet Prosecco on elavalt kihisev, värskete tsitruselise-, õuna- ja lillearoomidega. Maitse on ilusas harmoonias, luuviljaliste puuviljade iseloomuga. Tunda on küpseid sidruneid, rohelisi õunu ja greipi. Järelmaitse on meeldivalt kerge ja värske.

Sobivus ja toidusoovitused

Aperitiiv, eelroad, iseseisvalt nautimiseks

Serveerimine

Jahutatult, 6-8 °C vahuveiniklaasist või väiksemast bordeaux’ tüüpi veiniklaasist.

Tooteleht

Lae alla PDF

Veel tooteid