Solar Viejo Tempranillo

Solar Viejo Tempranillo

Rioja, Hispaania

Brändi kohta

Kirjeldus

Rioja Alavesa on külmade tuulte eest kaitstud, Sierra de Cantabria jalamil ja keskaegse erakordselt kaunis Laguardia külas on Solar Viejo veinitehased tootnud Rioja DO päritolunimetusega veine juba üle 75 aasta. Algne veinitehas asutati ühes Laguardia sümboolses mõisahoones. Just seal hakati valmistama esimest Solar Viejot, veinitehase kõige ikoonilisemat veini. Praegused rajatised, mis ehitati rohkem kui 30 aastat tagasi, asuvad linna läheduses ja säilitavad selle esimese kogemuse olemust. Viinamarjaistandused, mis integreerivad nõudliku maa väljendusrikkuse heasse veini, traditsiooniline tootmismeetod ja uute tehnoloogiate kasutuselevõtt, need on kolm sammast, millel Asub Solar Viejo veinitehas, mis on suurepärane näide Hispaania vanimale D.O.-le. Solar Viejo Tempranillo on veinitehase noor punane vein. Seda valmistatakse Rioja Alavesas kasvatatud Tempranillo viinamarjadest.

Tooteinfo

Päritolu

Viinamarjad

Happesus

4,6 g/l

Jääksuhkur

Alkoholisisaldus

Suurus

Aroom ja maitse

Intensiivne violetse läikega rubiinpunane. Tipunootides on tunda küpsete punaste marjade, peamiselt vaarika ja maasika küllust, mis on noorele punasele Rioja Alavesa veinile väga omane. Aroom on iseloomulik süsihappelise masseratsiooni teel toodetud veinidele – aroomis metsmaasikad ja muud küpsed pehmed punased viljad.
Kergelt piimjas maitse, meenutab metsamarjajogurtit. See keskmise happesuse ja meeldiva tanniinsusega nooruslik punane vein sobib igaks elujuhtumiks.

Sobivus ja toidusoovitused

Sobib riisiroogade, pastaroogade, suupistete ja muude kergete eelroogadega, kergete juustude ja küpsetatud lihaga.

Serveerimine

Jahutatult, 16-18 °C

Veel tooteid

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.