Törley Charmant Rose

Ungari

Brändi kohta

Tooteinfo

Päritolu

Ungari

Viinamarjad

Erinevad kohalikud viinamarjasordid

Happesus

5,7 g/l

Jääksuhkur

55 g/l

Alkoholisisaldus

11% vol.

Suurus

20CL, 75CL

Aroom ja maitse

Törley Charmant Rosé on võluv roosa vahuvein, mis lisab särtsu ja elegantsi igale hetkele. Veini kaunis värvus kutsub esile romantilise meeleolu, olles visuaalselt ahvatlev. Aroomis avanevad värsked ja puuviljalised noodid, kus tunda marjade magusust ja lilleliste nootide õrna puudutust. Törley Charmant Rosé maitseelamus on elav ja särav, kandes endas puuviljalist värskust ning õrna mineraalsust. Veini mullide mäng annab sellele kergust ja elegantsi. See roosa vahuvein on suurepärane kaaslane pidulikele sündmustele, romantilistele õhtusöökidele või lihtsalt nauditavale ajale sõprade seltsis. Törley Charmant Rosé pakub rõõmu oma elava iseloomu ja maitsemitmekesisusega, muutes iga pokaali nauditavaks elamuseks.

Sobivus ja toidusoovitused

Värsked mereannid: Proovi seda vahuveini koos värskete mereandidega nagu austrid, krabid või krevetid. Puuviljalised noodid täiendavad hästi mereanni värskust. Kitsejuustusalat: Sobita Törley Charmant Rosé kitsejuustusalatiga, kus kitsejuustu kergus ja veini puuviljalised maitsetoonid loovad maitseküllase koosluse.
Grillitud kala- või kanaroad. Puuviljaline värskus tasakaalustab hästi grillitud toitude maitserikkust.
Värsked puuviljasalatid: Törley Charmant Rosé on suurepärane valik koos erinevate värskete puuviljasalatitega. Veini puuviljalised noodid täiendavad suurepäraselt erinevate puuviljade maitset.
Õrnad magustoidud: Kerge magustoit, nagu näiteks maasikakook või pavlova, sobib hästi Törley Charmant Rosé'ga. Veini puuviljalised ja lillelised nüansid täiendavad õrnade magustoitude maitseid.

Serveerimine

Jahutatult, 6-8 °C vahuveiniklaasist või väiksemast veiniklaasist.

Veel tooteid

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.