Törley Charmant

Ungari

Brändi kohta

Tooteinfo

Päritolu

Ungari

Viinamarjad

Erinevad kohalikud valged viinamarjasordid

Happesus

5,9 g/l

Jääksuhkur

65 g/l

Alkoholisisaldus

11% vol.

Suurus

20CL, 75CL, 150CL, 300CL

Aroom ja maitse

Törley Charmant on elegantne vahuvein, mis kannab endas Törley kvaliteeti. Sellel on kaunis, meeldiv värvus ning elav mull, tehes selle visuaalselt ahvatlevaks. Aroom ja maitse on õrnalt puuviljane, kandes endas elegantsi ja värskust. Vahuveini iseloomustavad meeldivad noodid, mis avanevad suulael, jättes mulje mahlastest ja magusatest puuviljadest.

Sobivus ja toidusoovitused

Värsked mereannid: Serveeri koos värskete mereandidega nagu austrid, krevetid või krabid. Vahuveini kergus ja puuviljalised noodid täiendavad suurepäraselt mereanni värskust. Juustuvalik: Naudi Törley Charmant'i erinevate juustudega, eriti brie, camembert või kitsejuust. Vahuveini puuviljalised nüansid tasakaalustavad hästi juustu rikkust.
Kalaroad: Kerge kalaroog, näiteks lõhe või forell, sobib hästi Törley Charmant'iga. Vahuveini värskus aitab tasakaalustada kalaroogade maitserikkust.
Värsked puuviljasalatid: Törley Charmant on suurepärane valik koos erinevate värskete puuviljasalatitega. Veini puuviljalised noodid täiendavad suurepäraselt erinevate puuviljade maitset.
Elegantne kana või kalkun: Serveeri vahuveini koos kerge kana- või kalkuniroaga, kus vahuveini puuviljalised maitsetoonid toovad esile liha õrna maitse.
Magusad puuviljad või marjad: Törley Charmant sobib hästi magusate puuviljade või marjadega nagu maasikad, vaarikad või virsikud.

Serveerimine

Jahutatult, 6-8 °C vahuveiniklaasist või väiksemast veiniklaasist.

Veel tooteid